PAUL KERESE 95. SÜNNIAASTALE PÜHENDATUD MALETURNIIRIDE SARI 2011

esilehele   |   kalenderplaan   |   üldtabel   |   sarja toetajad   |   liigu tagasi

  

Oleg NIKULIN

asetus üldtabelis : 79

1883

M

S/A : 1996

EML reitingukaart (040311)

Nr Koondpunktid Osapunktid Boonus Turniiri nimi Toimumiskoht Toimumisaeg
1.-- - Eesti Spordiselts Kalevi Kerese mälestusturniir kiirmales Tallinn 07.01. - 08.01.
2.-- - Laagri kiirmaleturniir Laagri 05.02. - 05.02.
3.-- - Võnnu "Nipernaadi" kiirmaleturniir Võnnu 20.02. - 20.02.
4.-- - Rae valla kiirmaleturniir Jüri 12.03. - 12.03
5.155 10 Leo Braschinsky mälestusturniir kiirmales Viljandi 19.03. - 19.03.
6.-- - 5. Vladimir Tusovi mälestusturniir Põlva 16.04. - 17.04.
7.-- - 12. Lembit Olli mälestusturniir Tallinn 23.04. - 23.04.
8.-- - Suure-Jaani kiirmaleturniir Suure-Jaani 22.05. - 22.05.
9.-- - Jõgeva linna kiirmaleturniir Jõgeva 28.05 - 28.05.
10.-- - Keila linna kiirmaleturniir Keila 29.05. - 29.05.
11.-- - Malefestival Tartu Suvi kiirturniir Tartu 04.06. - 04.06.
12.-- - Rakvere linna kiirmaleturniir Rakvere 12.06. - 12.06.
13.7969 10 Narva-Jõesuu nädalalõputurniir Narva-Jõesuu 17.06. - 19.06.
14.-- - Hiiumaa Suvi Kärdla 08.07. - 10.07.
15.-- - Paul Kerese mälestusturniir Pärnu 22.07. - 24.07.
16.-- - 45. Ilmar Raua mälestusturniir Viljandi 05.08. - 07.08.
17.-- - Karksi Ratsu kiirturniir Karksi-Nuia 13.08. - 13.08.
18.-- - Põlva suveturniir Põlva 19.08. - 21.08.
19.-- - Valge Daami kiirturniir Haapsalu 28.08. - 28.08.
20.-- - Rõuge kiirmaleturniir Rõuge 24.09. - 24.09.
21.-- - Tõrva kiirmaleturniir Tõrva 25.09. - 25.09.
22.-- - Viimsi valla kiirmaleturniir Haabneeme 08.10. - 08.10.
23.80.570.5 10 Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused Kohtla-Järve 21.10. - 23.10.
24.-- - AVRO-38 memoriaali kiirmaleturniir Tartu 05.11. - 05.11.
25.-- - Järvamaa lahtised meistrivõistlused kiirmales Paide 12.11. - 12.11.
26.-- - Kadrioru nädalalõputurniir Tallinn 26.11. - 27.11.
27.-- - Eesti meeste kiirmale meistrivõistlused Tallinn 04.12. - 04.12.
28.-- - Kõo valla jõuluturniir Pilistvere 11.12. - 11.12.
Kokku 174.5 144.5 30 Osalenud 3 turniiril

Arvesse läheb 8 parema turniiri tulemused.

 

Leo Braschinsky mälestusturniir kiirmales 3.5 p
1. VOVK, Ilja 2370 0
2. LINROOS, Monika 1668 1
3. KäRNER, Hillar 2282 =
4. LAIMINS, Lauris 2264 0
5. URGAS, Jaan 1871 0
6. REA, Raivo 0 1
7. TOMINGA, Ago 1603 1
8. PEEBO, Kalle 2276 0
Narva-Jõesuu nädalalõputurniir 3.5 p
1. ÐVõRJOV, Igor 2393 =
2. IVANOV, Gleb 1640 1
3. ORAVA, Aleksander 1990 =
4. JEZOV, Roman 2236 L
5. ANJUHHIN, A 2319 =
6. SIROð, Ilja 1865 1
Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused 5 p
1. SOGORIN, Vladimir 0 1
2. FOMINA, Tatjana 2240 1
3. ANJUHHIN, A 2319 =
4. NEFF, Sergei 2408 0
5. ÐVõRJOV, Igor 2393 1
6. ZIGAILOV, Sergei 2130 =
7. CHUKAVIN, Kirill 1519 1