PAUL KERESE 95. SÜNNIAASTALE PÜHENDATUD MALETURNIIRIDE SARI 2011

esilehele   |   kalenderplaan   |   üldtabel   |   sarja toetajad   |   liigu tagasi

 

Kalenderplaan 2011

* Värvilisel taustal on esile toodud eeldatavalt tavamale ajakontrolliga toimuvad maleturniirid.

Täna on   21. oktoober   2019

nr võistluse nimi aeg koht korraldaja juhend tabel osalejad
1. Eesti Spordiselts Kalevi Kerese mälestusturniir kiirmales 07.01. - 08.01. Tallinn Eesti Spordiselts Kalev ja Eesti Maleliit juhend tabel 93
2. Laagri kiirmaleturniir 05.02. - 05.02. Laagri Saue Vallavalitsus ja Laagri Kool juhend tabel 99
3. Võnnu "Nipernaadi" kiirmaleturniir 20.02. - 20.02. Võnnu Võnnu Spordiklubi ja Tartu Spordiselts Kalev juhend tabel 63
4. Rae valla kiirmaleturniir 12.03. - 12.03 Jüri Rae Vallavalitsus juhend tabel 79
5. Leo Braschinsky mälestusturniir kiirmales 19.03. - 19.03. Viljandi Viljandi Maleklubi CC Fellin juhend tabel 67
6. 5. Vladimir Tusovi mälestusturniir 16.04. - 17.04. Põlva Põlva Male-Kabeklubi juhend tabel 35
7. 12. Lembit Olli mälestusturniir 23.04. - 23.04. Tallinn Tõnu Truusi Malekoolkond juhend tabel 64
8. Suure-Jaani kiirmaleturniir 22.05. - 22.05. Suure-Jaani Spordiklubi Vanad Olümpiaalad juhend tabel 57
9. Jõgeva linna kiirmaleturniir 28.05 - 28.05. Jõgeva Spordiklubi Illi juhend tabel 41
10. Keila linna kiirmaleturniir 29.05. - 29.05. Keila Keila Maleklubi juhend tabel 76
11. Malefestival Tartu Suvi kiirturniir 04.06. - 04.06. Tartu Tartu Spordiselts Kalev juhend tabel 80
12. Rakvere linna kiirmaleturniir 12.06. - 12.06. Rakvere Rakvere Maleklubi juhend tabel 70
13. Narva-Jõesuu nädalalõputurniir 17.06. - 19.06. Narva-Jõesuu Spordiklubi Maletäht juhend tabel 20
14. Hiiumaa Suvi 08.07. - 10.07. Kärdla Hiiumaa Maleklubi juhend tabel 32
15. Paul Kerese mälestusturniir 22.07. - 24.07. Pärnu Pärnu Maleklubi juhend tabel 33
16. 45. Ilmar Raua mälestusturniir 05.08. - 07.08. Viljandi Viljandi Maleklubi CC Fellin juhend tabel 45
17. Karksi Ratsu kiirturniir 13.08. - 13.08. Karksi-Nuia Karksi Vallavalitsus juhend tabel 47
18. Põlva suveturniir 19.08. - 21.08. Põlva Põlva Male-Kabeklubi juhend tabel 40
19. Valge Daami kiirturniir 28.08. - 28.08. Haapsalu Haapsalu Maleklubi juhend tabel 50
20. Rõuge kiirmaleturniir 24.09. - 24.09. Rõuge Eesti Male Toetusühing juhend tabel 44
21. Tõrva kiirmaleturniir 25.09. - 25.09. Tõrva Valgamaa Spordiliit juhend tabel 54
22. Viimsi valla kiirmaleturniir 08.10. - 08.10. Haabneeme Viimsi Vallavalitsus juhend tabel 62
23. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused 21.10. - 23.10. Kohtla-Järve Spordiklubi Valge Ratsu juhend tabel 30
24. AVRO-38 memoriaali kiirmaleturniir 05.11. - 05.11. Tartu Tartu Spordiselts Kalev juhend tabel 103
25. Järvamaa lahtised meistrivõistlused kiirmales 12.11. - 12.11. Paide Paide Maleklubi juhend tabel 58
26. Kadrioru nädalalõputurniir 26.11. - 27.11. Tallinn Kadrioru Maleklubi juhend tabel 32
27. Eesti meeste kiirmale meistrivõistlused 04.12. - 04.12. Tallinn Eesti Maleliit juhend tabel 78
28. Kõo valla jõuluturniir 11.12. - 11.12. Pilistvere Kõo Vallavalitsus juhend tabel 59