PAUL KERESE 95. SÜNNIAASTALE PÜHENDATUD MALETURNIIRIDE SARI 2011

esilehele   |   kalenderplaan   |   üldtabel   |   sarja toetajad   |   liigu tagasi

  

Anda KRAUZE

asetus üldtabelis : 205

1934

N

S/A :

EML reitingukaart (080803)

Nr Koondpunktid Osapunktid Boonus Turniiri nimi Toimumiskoht Toimumisaeg
1.-- - Eesti Spordiselts Kalevi Kerese mälestusturniir kiirmales Tallinn 07.01. - 08.01.
2.-- - Laagri kiirmaleturniir Laagri 05.02. - 05.02.
3.3323 10 Võnnu "Nipernaadi" kiirmaleturniir Võnnu 20.02. - 20.02.
4.-- - Rae valla kiirmaleturniir Jüri 12.03. - 12.03
5.111 10 Leo Braschinsky mälestusturniir kiirmales Viljandi 19.03. - 19.03.
6.-- - 5. Vladimir Tusovi mälestusturniir Põlva 16.04. - 17.04.
7.-- - 12. Lembit Olli mälestusturniir Tallinn 23.04. - 23.04.
8.-- - Suure-Jaani kiirmaleturniir Suure-Jaani 22.05. - 22.05.
9.-- - Jõgeva linna kiirmaleturniir Jõgeva 28.05 - 28.05.
10.-- - Keila linna kiirmaleturniir Keila 29.05. - 29.05.
11.-- - Malefestival Tartu Suvi kiirturniir Tartu 04.06. - 04.06.
12.-- - Rakvere linna kiirmaleturniir Rakvere 12.06. - 12.06.
13.-- - Narva-Jõesuu nädalalõputurniir Narva-Jõesuu 17.06. - 19.06.
14.-- - Hiiumaa Suvi Kärdla 08.07. - 10.07.
15.-- - Paul Kerese mälestusturniir Pärnu 22.07. - 24.07.
16.-- - 45. Ilmar Raua mälestusturniir Viljandi 05.08. - 07.08.
17.-- - Karksi Ratsu kiirturniir Karksi-Nuia 13.08. - 13.08.
18.-- - Põlva suveturniir Põlva 19.08. - 21.08.
19.-- - Valge Daami kiirturniir Haapsalu 28.08. - 28.08.
20.-- - Rõuge kiirmaleturniir Rõuge 24.09. - 24.09.
21.-- - Tõrva kiirmaleturniir Tõrva 25.09. - 25.09.
22.-- - Viimsi valla kiirmaleturniir Haabneeme 08.10. - 08.10.
23.-- - Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused Kohtla-Järve 21.10. - 23.10.
24.100 10 AVRO-38 memoriaali kiirmaleturniir Tartu 05.11. - 05.11.
25.-- - Järvamaa lahtised meistrivõistlused kiirmales Paide 12.11. - 12.11.
26.-- - Kadrioru nädalalõputurniir Tallinn 26.11. - 27.11.
27.-- - Eesti meeste kiirmale meistrivõistlused Tallinn 04.12. - 04.12.
28.-- - Kõo valla jõuluturniir Pilistvere 11.12. - 11.12.
Kokku 54 24 30 Osalenud 3 turniiril

Arvesse läheb 8 parema turniiri tulemused.

 

Võnnu "Nipernaadi" kiirmaleturniir 5 p
1. KALDJäRV, Ergo 0 1
2. TEDREMA, Ardi 2163 0
3. ZELUDKOV, Emil 1596 0
4. JüRGENSON, Andres 1658 =
5. PõLENDIK, Tiina 1693 1
6. LIIVA, Ants 1737 1
7. KUUSK, Andres 2211 =
8. RAUK, Tõnu 2196 0
9. KURS, Lembit 1804 1
Leo Braschinsky mälestusturniir kiirmales 3 p
1. KRIVONOSOV, Oleg 2430 0
2. PõLENDIK, Tiina 1693 1
3. FOMINA, Tatjana 2240 =
4. VIHMAND, Ants 2180 =
5. LAPIDUS, Mark 2139 0
6. TOMINGA, Eke 1649 1
7. SCHULTS, Olev 2307 0
8. HAAVAMäE, Henrik 1664 0
AVRO-38 memoriaali kiirmaleturniir 3.5 p
1. KALDJäRV, Karel 0 1
2. ÐARANKOV, Grigori 2297 0
3. ZELUDKOV, Emil 1596 0
4. KANGRO, Paul 1638 1
5. OKAS, Andrus 1524 0
6. OSULA, Hendrik 1730 0
7. KALDJäRV, Ergo 0 =
8. PõLENDIK, Tiina 1693 1